Ponuka webových stránok

Tvorba webových stránok na mieru

Ponuka webových stránok rôzneho typu a zamerania.

Výber vzorových šablón a modulov s možnosťou vlastných úprav a rozširovania hlavného systému CMS WordPress, podľa potreby a požadovaných vlastností ku konkrétnemu projektu.

Jednostránkový web

Web stránka tipu jedno-stránkovej webovej stránky ponúka možnosť rýchlej obsahovej úpravy. Jej hlavnou výhodou je cena a možnosť textovej úpravy s vyhotovením už do 48 hod. Nevýhodou sú chýbajúce platené nástroje.

Redekčný web

Web stránka tipu Redakčný web ponúka možnosť jednoduchej obsahovej úpravy. Hlavnou výhodou je možnosť rozšíriť o nami poskytované všetky profesionálne platené prvky bez nutnosti ďalšej investície a nákupu aktualizácií týchto nástrojov.

Dynamický web

Web stránka tipu Dynamický web ponúka možnosť rozsiahlych úprav pre náročnejšie projekty.

Ideálna voľba pre portálové riešenia ako sú inzercia, realitné portály, pracovné portály a iné. Hlavnou výhodou je možnosť externé vkladanie údajov registrovaným návštevníkom stránky a vytváranie rozsiahlych dynamických polí. Nevýhodou môže byť vyššia cena a s pravidla dlhšia výroba a doporučená testovacia prevádzka.

E-shop stránka

Web stránka typu E-shop ponúka možnosti predaja cez implementovaný databázový nástroj WooCommerce s platenými rozšíreniami už v cene.

Moderná ponuka webových stránok

Ponuka tvorby webových stránok v sebe zahŕňa nové trendové dizajnové riešenia, a nástroje pre optimalizáciu textového obsahu s možnosťou vlastných úprav nie len textu ale aj grafiky a rozloženia samotných prvkov.

Čo všetko vám dokaže priniesť nami vytvorená nová alebo redizajnovaná webová stránka ? Vieme vám ponúknuť nie len vytvorenie pútavej webovej stránky, ale aj služby pre podporu online marketingu. Cielená návštevnosť stránky z rôznych mediálnych kanálov vám dokáže úspešne generovať zisk, ako aj budovať povedomie vašej spoločnosti alebo značky.

My, z agentúry Lummas vám veľmi radi poskytneme reklamnú podporu v rámci spolupráce a našich dlhoročných skúseností v oblasti správy reklamy Google a optimalizácie Seo web stránok.